Vážná Seznámení, Sex Seznamka V mostu

Najednou se nečekaně otočila, jedním pohybem ze sebe sundala kombiné a stála tam celá nahá a vzrušená. To už bylo příliš, měl jsi pocit že každou chvíli exploduješ. Začal jsi prsa hladit a jemně jsi prsty přejížděl pres bradavky, které krásně ztuhly tak, jako tvůj penis. Nenechal jsi se přemlouvat, vzal jsi penis do ruky a zkušeně jsi zacílil na dírku jeji kundicky. Přitiskl jsi se na ni celým tělem a nasával vůni jejího těla. Celá ztuhla a zakývala hlavou. Díval jsi se na její plné tvary a najednou jsi pocítil šílenou chuť ji pomilovat. Natáhla se  přes desku stolu a ty jsi zahlédl její ňadra, které í málem vypadly z černé krajky. Začala je hladit a laskat jazykem a rukou přejížděla přes  tvoji tvrdou tyč, která končila hebounkou hlavičkou celá vlhká od kapiček touhy. Sténal jsi vzrušením a představou co bude dál? Dala ti pusu na tvář a sklouzla ze stolu. Účetní se zrovna nahýbala k šuplíku a ty jsi uviděl její oblý zadeček a kundičku.

Flirt Brno

Jarin ji začal líbat a přitisknul se k ní .Ruce mu pomalinku sjížděly po minisukýnce níž a níž až k rozparku.Začal ji ochytávat pod minisukýnkou a táhat za krajkované kalhotky.Irena se snažila bránit ale nebylo to nic platné.Přitisknul se k Ireně ještě víc aby se nemohla bránit.Ucítil jak jí tvrdnou kozy na nic nečekal a utrhával knoflíček po knoflíčku .Po chvíli už bylo Irenino tričko bez knoflíčků a vytáhl Ireniny kozy ven .V tu chvíli přestal Irenu líbat a chytil obě Ireniny kozy a začal Irenu tahat za kozy.Po chvíli Ireně cucal bradavky.Věděl dobře že je ještě panna tak si sní chtěl užít. Po chvíli jsem vystříkal na Irenu svoje semeno takže černá lesklá minisukýnka, už byla celá ulepená od semene.Ted už jsem její minisukýnku nadzvednul . Teď už jsme oba měli své jisté a na Irenu jsme moc ohledy nebrali. Jak jsem jí tahal za tu minisukni tak šla na záda k zemi.Oba jsme na ni zalehly.Jarin Ireně roztáhnul nohy .Minisukýnka se mi zdála těsná a tak jsem jí roztrhl rozparek minisukýnky. Jarin blaženě vrážel svůj ocas do Irenina těla, já jsem čekal, až se udělá, aby mohl zaujmout jeho místo. Jarin škubnul a najednou drží v každé ruce kousek roztržených kalhotek Začali jsme Irenu ochytávat pod minisukýnkou ještě víc a to nejdřív po Ireněných chloupkách od pupíčku a směrem k její pičce.Jeií pičku jsme pomaloučku začali lechtat. Irena ležela na zadech . Chytil Irenu za hlavu a tlačil Ireninu hlavu ke svému ocasu.Násilím jí otevřel hubu a strčil jí svůj ocas do huby .

Flirt Brno

Horská Seznamka, Turistická Seznamka V pardubicích

Měla jsem celý den pro sebe a přišlo mi úžasný když mě pozvala na kávu.Dalo se s ní mluvit o všem.Měla i celkem fajn muže.Asi byl vychovaný že když jí přišla návštěva on odcházel.Cestou jsem vychutnávala onu rozkoš při pomyšlení na ni.Přišel mi otevřít její muž.Vedl mě k zavřeným dveřím.Před nimi se otočil,řekl ahoj musím odejít a vybídl mě ať jdu dál.Cvakly dveře když odcházel a já vzala za kliku pokoje.Ona byla na čtyřech obojek kolem krku.Z obojku vedl krátký řemínek který byl uvázaný u topení.Ty její nádherný prsa jí vysely až na zem.Nemám moc v lásce používat vulgární slova ale on to do ní pral – ne on jí šukal – to je to pravé slovo …její pes.S takovou intenzitou a rychlostí že nevydávala ani hlásku.Nevím jak dlouho jsem tam tak stála než mi to došlo.Až jsem se zastyděla když si uvědomila že mám vzrušením mokré prádlo a že to studí.Přemýšlela jsem jestli si mě vlastně všimla.Netrvalo už dlouho když mi přikázala ať jdu blíž a přitom se bez úspěchu pokoušela od sebe odehnat pejska.Stříkal i když ho v ní vůbec neměl.

Vždycky jsem si ve snech představovala jak se miluji se ženou .Má nádherný štíhlý tělo a plný velký prsa a vystouplý bradavky co připomínají dudlík.Ležíme naproti sobě a já s šílenou rozkoší jí je olizuji.Ale to jsou jen sny.A těch mám spoustu.I když…jednu takovou znám.Přes tričko jí ty obrovský bradavky zimou tak trčely že bych udělala cokoliv abych ty její prsa i kundičku mohla olízat.A ona moji.Strašně jsem tekla.Nejsem ale ta která by měla takovou odvahu s tím začít.Vídala jsem se s ní moc ráda.Vždycky jsem zažívala ten nádherném pocit šimrání v podbříšku.Až na toho dotěrného psa.Nevím proč ho má.Návštěva u ní bývala katastrofou.O tom když jsem je měla už ani nemluvě.To psisko mi vždycky zavrtalo čenich do rozkroku a než ho stačila odtáhnout měla jsem poskákaný obě nohy a oslintaný rozkrok.Nikdy se mi ani slůvkem nezmínila o omluvě že je tak nevychovaný. Jeho přirození se vymykalo všemu co jsem viděla předtím u mužů.Problesklo mi hlavou že se dá velikostí přirovnat k tomu mužskému ale chyběla mu“hlavička“.Pokoušela se stoupnout a odvázat se z řemínku.Nedalo se přehlédnout jak z ní to semeno teklo.Pes na ní tak dorážel že ho na řemínek přivázala místo sebe.Skučel touhou se vystříkat.Celá udýchaná a ulepená mě začala svlékat a tlačit na postel.Bez varování či předehry mi tam vrazila prsty až jsem vykřikla.Ujišťovala mě že je to potřeba,pěkně ji roztáhnou a promazat a přitom si ze své kundičky nabírala semeno a promazávala tu moji.Měla jsem pocit naprosté rozkoše při pomyšlení jak mě bude šukat pejsek.Když odvazovala psa a přivazovala mě cítila jsem jak pejsek nedočkavě hledá u mě tu pravou dírečku.Pevně mě chytil za boky a vrazil ho do mě.Zalapala jsem po dechu nad tou rychlostí.V okamžiku mě začal plnit semenem.Tak silně mi zarýval drápky do kůže že už mi ani nepřišlo jak moc mi ona tiskne bradavky.Dala mi příkazem že teď už musím vydržet dokud se nevystříká.Nebude ho přece trápit,ne?Měla jsem pocit že už to dávno musel udělat..Ve vnitř jsem se přímo topila.Najednou jeho stisk povolil z kundičky se mi vytekla obrovská dávka semene.Lapala jsem po dechu.Otočila mě na bříško a všechno olízala.I když jsem s odstupem času z toho měla smíšené pocity vždycky naše setkání končilo stejně.Změnila jsem názor na jejího pejska z prvního dojmu nevychovaného na vzorně vychovaného,že vykouřit ho někomu kdo neustále odstřikuje je fantazie,taky že to nejsou jen její bradavky co mě tak přitahují a že by mě vlastně i toto všechno už šíleně chybělo

Klekl jsem si Kamilce mezi nohy a začal se její sametové broskvičce věnovat naplno. Kamila se pode mnou divoce zmítala, jak se pokoušela zadržet svůj další velký orgasmus. Kluci je schválně házeli do vody a chtěli si jenom sáhnout. Usmála se na mě a já se k ní pomalu přiblížil. Tehdy jsem si vzala červenomodré bikiny – bylo to v půli léta, a tak jsem už byla celá opálená (opaluju se nahoře i dole bez). On snad pomalu i zapomněl dýchat. Věděla jsem, co přijde, ale nemohla jsem se nijak bránit. Klekl jsem si. Stáhla jsem mu plavky a vzala jeho žalud do pravé ruky. Pak mě otočil čelem k němu. „Dneska ses chovala jako děvka a tak s tebou taky tak budu jednat!Nemusely se bát, že je někdo uvidí, byly až po krk ve vodě a navíc měl každý dost svojí zábavy. Na chvilinku jsem strnul, fascinován jejím mokrým tělem na která svítil měsíc a hvězdy.